Faydaları

Sedona Yöntemi (Sedona Method®) size nasıl yardım edebilir?

Sedona Yöntemi’ni kullanarak ulaşabileceğiniz sonuçlar:                          index-pic2

1.Parlak bir sağlık geliştirmek (Zihinsel, duygusal, fiziksel sağlığınızı arttırmak)

 Görünürde bir sebep olmaksızın, kendinizi yorgun ve enerjiden yoksun hissediyor musunuz? Kilo vermek isteyip de, ne kadar uğraşsanız da, bir türlü sonuca ulaşamıyor musunuz?  

 Periyodik olarak ağrılar ya da rahatsızlıklar deneyimliyor musunuz? Baş ağrıları? Diyet ya da egzersiz programınıza sadık kalmada zorluk mu çekiyorsunuz? Stres hayatınızı ele mi geçirdi? 

 “2020’ye kadar depresyonun, kalp krizinden sonra ikinci büyük ölüm sebebi olacağı bir sürpriz değil. Yapılan çalışmalar, depresyonun, kalp hastalıklarının oluşmasında çok tehlikeli bir etken olduğunu göstermektedir.” (WHO “Dünya Sağlık Kuruluşu”, Ekim 2001) 

 Kendinizi iyi hissetmenizi; fiziksel ve duygusal olarak sağlıklı olmanızı engelleyen ne olursa olsun, Sedona Yöntemi enerji düzeyinizi arttırmanız için büyük adımlar atmanızı, diyet ve egzersiz planlarına uymanızı, stres ve strese bağlı hastalıkları hafifletmenizi ve acıyı serbest bırakmanızı sağlar.  

 Duyguların, yaşamda birçok insanın tahmin ettiğinden çok daha büyük etkileri var. Sedona Yöntemi, enerjinizi tutarak stres, yorgunluk, hastalık ya da acı oluşturan duyguları serbest bırakmanızı sağlar. 

2.Depresyondan özgür kalmak

3.Kötü alışkanlıkları kırmak ve bağımlılıklardan kurtulmak

 Sedona Yöntemi’yle alkol, hap, kumar, aşırı yemek yeme gibi bağımlılıklardan kurtulabilirsiniz. Sedona Yöntemi, bağımlılıkların oluşturduğu, sürekli kendi kendini sabote etmeye sebep olan düşünce ve davranış kalıplarını kolayca kırmanıza yardımcı olur. Doğal yeteneğiniz olan serbest bırakmaya başladığınızda, sonradan pişman olduğunuz şeyleri yapmanıza yol açan şey ne olursa olsun, bırakabileceğinizi göreceksiniz.

4.Korku ve kaygıları bırakmak

5.Yaşamınızın her anında stresten uzak olmak

6.Duygusal travmalardan arınmak

7.Hedeflerinizi belirlemek ve onlara ulaşmak

8.Geçmişteki ya da şimdiki durumunuz ne olursa olsun hayattan çok daha fazla keyif almak

9.İnsanlarla çok daha sağlıklı ve mutlu ilişkiler kurmak

10.Kariyer ve finansal konularda oluşturduğunuz engelleri kaldırarak, potansiyelinizi en yüksek seviyeye çıkarmak

 

 Sedona Yöntemi, herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tanı koymak, öneride bulunmak ya da iyileştirmek amacını gütmez. Eğer tıbbi bir görüşe gereksinim duyuyorsanız, lütfen bir tıp uzmanına danışın.

 Copyright © 2020 Sedona Training Associates