Neden Eşsiz?

 Sedona Yöntemi’ni kullanmak çok basittir. Siz de karmaşık dünyamızda, son derece basit olan bir yöntemle çalışmanın oldukça rahatlatıcı bir durum olduğunu göreceksiniz.

Sedona Yöntemi’nin gücü anında sonuç vermesindendir. Duygularla ilgili birçok teknik, serbest bırakmadan önce, neden o şekilde hissettiğinizi keşfetmenizi gerektirir.

Sedona Yöntemi’yle her seferinde serbest bırakma noktasına gidersiniz ve kötü hissettiren tüm duygulardan özgürleşirsiniz. Bu da gün içerisinde rahatlamayı ve en çok ihtiyacınız olduğu zamanlarda an be an serbest bırakmanızı sağlar.

Geçmişe odaklanmaya gerek yoktur. Sedona Yöntemi’nde, geçmişinize geri dönmeye, acı veren anıları tekrar deneyimlemeye, bir kenara not etmeye, onları uzun uzun tartışmaya gerek yoktur.

Sorunlarınız ve nedenlerini anlamaya çalışmakla zaman harcamazsınız. Sadece kişisel gelişim yolunda serbest bırakmanın gücünü öğrenirsiniz.

Sonuçlar kalıcıdır ve zaman geçtikçe çoğalır. Birçok kişisel gelişim tekniği ve seminer zaman geçtikçe gücü azalan sonuçlar oluşturur. Bilimsel olarak kanıtlanmış olan Sedona Yöntemi’nin tam tersine bir etkisi vardır.

“Mutual of Newyork”un sigortacılarıyla yapılan altı aylık bir çalışmada, Sedona Yöntemi’ni öğrenen grup, kontrol grubundan %33 daha iyi performans göstermiştir. Çalışma üçer aylık iki sürece bölünmüştür ve ikinci üç aylık çalışma,ilkinden çok daha iyi sonuçlanmıştır. Sonuçlar zaman geçtikçe artış göstermiştir.

Sedona Yöntemi’ni herkes uygulayabilir. Çoğu kişisel gelişim metodu sadece tek bir soruna odaklanır, ne var ki Sedona Yöntemi, uygulayıcılarına, sorunlarının neden olduğu tüm olumsuz hislerden oldukça kolay bir biçimde kurtulma fırsatı verir.

 

 Sedona Yöntemi, herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tanı koymak, öneride bulunmak ya da iyileştirmek amacını gütmez. Eğer tıbbi bir görüşe gereksinim duyuyorsanız, lütfen bir tıp uzmanına danışın.

 Copyright © 2020 Sedona Training Associates