İletişim

Kağan Bayraktaroğlu yoğun yurtdışı seyahatleri sebebiyle artık birebir seans yapmamaktadır. Serbest bırakma çalışmalarını derinleştirmek için zihinotesi.com sitesindeki programlardan faydalanabilirsiniz. Yeni etkinlikleri instagram.com/sedonayontemi sayfasından takip edebilirsiniz.

İletişim:

Telefon:  0212 366 02 05

E-mail: bilgi@sedonayontemi.com

Adres: Büyükdere Caddesi Kırgülü Sokak Metrocity İşmerkezi No:4 Kat:4 Plaza Cubes  Levent/İSTANBUL

KROKİ :

Karayolu

* Beşiktaş’tan Büyükdere Caddesi’ne doğru giderken Levent istikametine devam edin. * Bu yolun üzerinde, karşı tarafta, “METROCITY” adlı büyük bir alışveriş merkezi göreceksiniz. * Yolun karşı tarafına geçmek için, ilerlemekte olduğunuz yolda Metrocity’yi geçtikten sonraki, birinci soldan giriş yapmanız gerekmekte. * Artık doğru taraftasınız. Şimdi, Metrocity’den hemen önceki sağa döndüğünüzde, otopark alanına giriş yapabilirsiniz. *Bu yolda, “METROCITY İŞMERKEZİ NO:4” isimli bloğu görene kadar ilerleyin. Blok 4 ayrı yüksek binadan oluşan Metrocity’nin en sonunda bulunmaktadır. * PLAZA CUBES bu binanın 4. Katında yer almaktadır.

Havaalanlarından ulaşım

* PLAZA CUBES- METROCITY, İstanbul Havalimanın dan,  Havaist ile 4.Levent e 35 dakikadır. 4.Levent Metro ile tek durak sonra Levent e ulaşabilirsiniz.  * Bu yolculuk, Sabiha Gökçen Havalimanın dan ise yaklaşık olarak 60-90 dakika sürüyor.

Toplu Taşıma ile

* METROCITY nin şehirdeki bütün metro duraklarına direkt olarak bağlantısı bulunmakta dır. Bulunduğu durağın adı LEVENT tir.

Sedona Yöntemi, herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tanı koymak, öneride bulunmak ya da iyileştirmek amacını gütmez. Eğer tıbbi bir görüşe gereksinim duyuyorsanız, lütfen bir tıp uzmanına danışın.

Copyright © 2021 Sedona Training Associates