Hale Dwoskin

Hale Dwoskinn655120891_3145

 Hale Dwoskin, Sedona Yöntemi kitabının yazarı ve The Secret®(Sır) filminin 24 öğretmeninden biridir. Aynı zamanda, merkezi Arizona’da bulunan bir kuruluş olan Sedona Training Associates’in  CEO’su ve eğitim başkanıdır. Şirketi, 1996 yılında, akıl hocası Lester Levenson’un yarattığı duygusal serbest bırakma tekniklerini temel alan kurslar vermek üzere kurmuştur. Uluslararası bir konuşmacı ve Esalen ile Omega Enstitüsü’nde konuk öğretim görevlisidir. Yıllardır, düzenli olarak, Sedona Yöntemi’ni bireylere, Amerika Birleşik Devletleri’nin ve İngiltere’nin dört bir yanında bulunan birçok önemli kuruluşun çalışanlarına öğretmekte; 90’ların başından beri de eğitmenlik ve ileri seviye kursları vermektedir. Happiness Is Free: And It’s easier than you think kitabının yazarlarından biridir.

 Sedona Training Associates, öğretim veren bir eğitim kuruluşu olup, Lester Levenson’un keşfettiği ve paylaşmak istediği yöntemlerin sürdürülmesi amacıyla kurulmuştur. Bu yöntemler, kişinin bolluk, sağlık, mutluluk ve başarıya ilişkin engellerinin, kullanışlı ve güçlü bir biçimde kaldırılmasını sağlar.

 

Sedona Yöntemi, herhangi bir hastalığı tedavi etmek, tanı koymak, öneride bulunmak ya da iyileştirmek amacını gütmez. Eğer tıbbi bir görüşe gereksinim duyuyorsanız, lütfen bir tıp uzmanına danışın.

 Copyright © 2020 Sedona Training Associates